pozdrav miki

Svaki novoregistrovani član, predstavlja sebe tako što otvara novu temu u kojoj se predstavi, kaže koji auto vozi i odakle je. Obavezno je da u svom profilu imate napisano odakle ste(Mesto:), i koliko godina imate(Godina:)! Postavljanjem nove poruke u "OBAVEZNO ZA SVE ČLANOVE" ostvarujete mogućnost da pišete i u ostalim delovima foruma ACS-a (osim u delu za Punopravne članove).
EKONOMIKZA
Audi Regular
Audi Regular
Poruke: 3
Pridružen: 12 years ago
Mesto: ZAJECAR

pozdrav miki

Poruka od EKONOMIKZA »

pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
« Za: jevrem poslato: 05.02.2012. 16:10 »
Odgovori sa citatomCitat OdgovorOdgovor Ukloni ovu porukuUkloni
Vlasnik  sam auta audi A4 ,2001 godiste , 1.9TDI,66 kw, imam problem sa velikom potrosnjom ulja .Koristio sam sinteticko luk oil  5W40i  potrosnja ulja  na 10.000 km je 4 litaara . Posle sam promenio i stavio sam mobil 10W/40 i  potrosnja ul;ja kada sam presao 2500 km , potrosio mi je litar  inace auto mi pali bezprekorno  i  kada je tempratura u plusu i u minusu.  Auto je presao230.000 km. Molim Vas za pomoc i savet ako je neko imao slicnih ili istih problema posto se vrlo malo  skoro nikako razumem u mehaniku.

    Unapred hvala !
  P.S  Molim za pomoc jer auto koristim za posao  taksiste i prelazim veliku kilomtrazu tako da je svaki savet od koristi
   


Korisnikov grb
jevrem
Administrator
Administrator
Poruke: 8841
Pridružen: 13 years ago
Mesto: Smederevska Palanka

Odg: pozdrav miki

Poruka od jevrem »

Audi A4 B8.5 2.0 TDI 177ks quattro
Zaključano