Novi član - predstavljanje

Svaki novoregistrovani član, predstavlja sebe tako što otvara novu temu u kojoj se predstavi, kaže koji auto vozi i odakle je. Obavezno je da u svom profilu imate napisano odakle ste(Mesto:), i koliko godina imate(Godina:)! Postavljanjem nove poruke u "OBAVEZNO ZA SVE ČLANOVE" ostvarujete mogućnost da pišete i u ostalim delovima foruma ACS-a (osim u delu za Punopravne članove).
Lukaz1998
Audi Regular
Audi Regular
Poruke: 1
Pridružen: 2 days ago
Mesto: Beograd

Novi član - predstavljanje

Poruka od Lukaz1998 »

Pozdrav,

Zovem se Luka, iz Beograda sam, 28 godina imam i vozim Audi A4 Avant 2015. godiste, 2.0 136hp.

Hvala na prijemu!