Pozdrav,
Zovem se Luka, iz Beograda sam, 28 godina imam i vozim Audi A4 Avant 2015. godiste, 2.0 136hp.
Hvala na prijemu!
Novi član - predstavljanje
-
Lukaz1998
- Audi Regular

- Poruke: 1
- Pridružen: 2 days ago
- Mesto: Beograd