Pozdrav svima

Svaki novoregistrovani član, predstavlja sebe tako što otvara novu temu u kojoj se predstavi, kaže koji auto vozi i odakle je. Obavezno je da u svom profilu imate napisano odakle ste(Mesto:), i koliko godina imate(Godina:)! Postavljanjem nove poruke u "OBAVEZNO ZA SVE ČLANOVE" ostvarujete mogućnost da pišete i u ostalim delovima foruma ACS-a (osim u delu za Punopravne članove).
AutoE
Audi Regular
Audi Regular
Poruke: 2
Pridružen: 12 years ago
Mesto: Beograd

Pozdrav svima

Poruka od AutoE »

Pozdrav za sve clanove foruma. Forum je odlican, i nastavite u tom pravcu. Mi smo ... i zelimo da budemo deo vaseg foruma i da ucestvujemo u radu istog. Planiramo u skorije vreme da testiramo neke modela audija, pa cemo to podeliti sa vama.  *wave*


Korisnikov grb
Nemanja
Administrator
Administrator
Poruke: 16943
Pridružen: 13 years ago
Mesto: Novi Sad
Kontakt:

Odg: Pozdrav svima

Poruka od Nemanja »

Prvo da vam pozelim toplu dobrodoslicu!
Hvala vam na pohvalama i imponuje nam kada neko kao sto ste vi to kaze!

Pa da predjemo na stvar:

- Zbog pravila foruma i AUDI KLUBA SRBIJE morao sam da vam prepravim nick name,da izbrisem vas web sajt kako na profilu tako i u vasem predstavljanju ovde. Kako i vas web sajt funkcionise tako i nas...od sponzora koji da bi se reklamirali kod nas moraju da plate.I zbog tog razloga je vasa reklama izbrisana sto se tice web sajta i nicka.

- Na saradnju naravno da smo spremni,i zelimo da saradjujemo sa vama!!!Ali sam ostao uskracen za vas odgovor na mejlu kada ste me vi prvi kontaktirali za saradnju.Posle mog odgovora da smo spremni i da jedino pored vasih predlozenih uslova trazimo da i nas baner bude na vasem sajtu,odgovor vise nisam nikada dobio!

- Bilo bi nam drago da budete deo naseg foruma i da ucestvujete u njegovom radu.Ali da se prvo precizno dogovorimo oko svih detalja, kako to i prilici svakom poslu.Znaci kada sve preciziramo i kada ja dobijem odgovor na mejlu sto sam vam poslao, onda mozemo da pricamo o nasoj daljoj saradnji!

- Sto se tice testiranja Audi modela i toga da to podelite sa nama,moze ali kao sto sam vec rekao tek nakon sto se dogovorimo oko svih detalja nase saradnje.

Srdacan pozdrav

Predsednik Audi kluba Srbije
Nemanja Najvirt
Audi A7 Sline
viewtopic.php?t=11886

EX:
Audi A5 B8 2008
Audi A5 B9 2017
Audi A1 8X 2011
Audi A6 C7 2012
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000
AutoE
Audi Regular
Audi Regular
Poruke: 2
Pridružen: 12 years ago
Mesto: Beograd

Odg: Pozdrav svima

Poruka od AutoE »

Postovani nisam dobio Vas mail, iz tog razloga niste dobili odgovor. Zamolio bih vas da mi mail posaljete opet. Hvala
Korisnikov grb
Nemanja
Administrator
Administrator
Poruke: 16943
Pridružen: 13 years ago
Mesto: Novi Sad
Kontakt:

Odg: Pozdrav svima

Poruka od Nemanja »

Postovani,

Isti mejl(koji je poslat 09.03.2012.) vam je prosledjen pre 30sec.

Kontaktirao me je Nikola Vučićević.

Srdacan pozdrav
Audi A7 Sline
viewtopic.php?t=11886

EX:
Audi A5 B8 2008
Audi A5 B9 2017
Audi A1 8X 2011
Audi A6 C7 2012
Audi A4 B8.5 2012
Audi A6 C6 2011
Audi A3 8P 2004
Audi A6 C5 2002
Audi A4 B5 2000
Pošalji Odgovor