B8.5 multimedija

Svaki novoregistrovani član, predstavlja sebe tako što otvara novu temu u kojoj se predstavi, kaže koji auto vozi i odakle je. Obavezno je da u svom profilu imate napisano odakle ste(Mesto:), i koliko godina imate(Godina:)! Postavljanjem nove poruke u "OBAVEZNO ZA SVE ČLANOVE" ostvarujete mogućnost da pišete i u ostalim delovima foruma ACS-a (osim u delu za Punopravne članove).
Milos Cacak

B8.5 multimedija

Poruka od Milos Cacak »

Postovani, vezano za audi A4 2013. godiste.

Imam neka pitanja?

Da li doticna fabricka multimedija ima bluetooth?
Auto ima parking senzore ali nema pokazivanje na displeju. Moze li se to upaliti i mogu li se dodati i prednji senzozori tj negde povezati na istu?
Ima li negde konentor za USB flash ili neku SD ili Mini SD kartucu? Ima Aux ulaz ali ko sa fona stalno pustati muziku preko kabla.
Jel podrzava MP3 ili samo obican CD?
Kako sve ovo proveriti ima li negde neki tutorijal, slike sta sve ima ovo od konektora iza i sta moze fabricka multimedija?


Korisnikov grb
sebekkg
Audi Beginner
Audi Beginner
Poruke: 70
Pridružen: 4 years ago

Re: B8.5 multimedija

Poruka od sebekkg »

Peikaz senzora može da se aktivira dijagnostikom. Vcds npr.

Senzori mogu da se dodaju ali je pitanje koliko para si spreman da odvojiš. Slikaj multimediju, pošto on ima opciju za karticu doduse sd, ne micro sd.

Sent from my SM-S928B using Tapatalk

Milos Cacak

Re: B8.5 multimedija

Poruka od Milos Cacak »

Klasicna dijagnostika fabrcka postovani. Ne vidim gde ima slot za SD karticu.

Ima iza menjaca u fioci ovoj ispod naslona za ruku AUX dzek.

https://files.fm/u/34fyg7sr7f
BogdanPG
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Poruke: 392
Pridružen: 3 years ago
Mesto: Podgorica

Re: B8.5 multimedija

Poruka od BogdanPG »

Pored otvora za cd klikni dugme OPEN i sve ce ti biti jasno ;)
Milos Cacak

Re: B8.5 multimedija

Poruka od Milos Cacak »

Ma nije mi ovde auto bio pa ja ovo sa neta okacio, mislio sam na sliku displeja. Sad sam gledao, levo je Strelica za eject diska, a desni taster Scan, nije open.
BogdanPG
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Poruke: 392
Pridružen: 3 years ago
Mesto: Podgorica

Re: B8.5 multimedija

Poruka od BogdanPG »

E to je vec drugo nesto...ne znam kakav ti je uredjaj u autu...da ti nije odje pa nisi vidio?
https://www.google.com/search?q=sd+card ... BM&vssid=l
Milos Cacak

Re: B8.5 multimedija

Poruka od Milos Cacak »

Jeste, sad sam i ja video postovani, ima slot tu kao na videu. Hvala Vam. Molim jos koliku karticu podrzava jer model iz 2006. godine je podrzavao maksimalno 2Gb, a koliko sad ovaj podrzava?
BogdanPG
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Poruke: 392
Pridružen: 3 years ago
Mesto: Podgorica

Re: B8.5 multimedija

Poruka od BogdanPG »

Pa ide 32 sigurno, ne znam da li moze 64, ja sam kupio jednu 64 zbog update-a navigacije ali je jos nisam probao
Milos Cacak

Re: B8.5 multimedija

Poruka od Milos Cacak »

Meni nece, danas probao od 8Gb sa mp3 nuzikom i nece. Na A4 2006 isti slucaj, nije htelo, samo htela od 2Gb.
BogdanPG
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Poruke: 392
Pridružen: 3 years ago
Mesto: Podgorica

Re: B8.5 multimedija

Poruka od BogdanPG »

E to vec ne znam...mislim da mi je trenutno 16gb u slot, a ubacivao sam 32 kad sam mape azurirao
Milos Cacak

Re: B8.5 multimedija

Poruka od Milos Cacak »

Gledao sam po netu pise samo da su SD, a ne SDHC da bi trebalo da radi.

Gde ste skinuli mape i kako da skinem i instaliram da radi navigacija?
BogdanPG
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Poruke: 392
Pridružen: 3 years ago
Mesto: Podgorica

Re: B8.5 multimedija

Poruka od BogdanPG »

Ne mogu Vam pomoci bas, sa drugog foruma mi je covjek poslao link za skidanje mapa, inace zesca igranka ako niste u tome kao sto ni ja nisam...tako da ako niste "vični" bolje da platite nedje da Vam to urade jer cete samo pokvariti i onda nece raditi ni to sad sto imate uopste... kao sto sam ja bio uradio
Milos Cacak

Re: B8.5 multimedija

Poruka od Milos Cacak »

Nije problem, slobodno posaljite jer nemam nista za navigaciju i ne mogu da pokvarim. A mozda uspem :D
Korisnikov grb
sebekkg
Audi Beginner
Audi Beginner
Poruke: 70
Pridružen: 4 years ago

Re: B8.5 multimedija

Poruka od sebekkg »

Što se tiče veličine kartica, može 16gb sigurno. Samo je bitno koji je proizvođač i ne da bude microsd kartica pa u sd adapter neg9 baš sd kartica. Ja sam uzimao sandisk i radi kao sat. Jeste skuplje ali nije strašno.

Što se tiče navigacije, ima sve na gps underground forumu. Ali procedura je da se skine najnoviji firmware za mmi. Pa kad se to instalira onda se ubaci kartica sa mapama, i pokrene procedura update-a, a onda i kartica sa skriptom za otključavanje. Sve ima tamo da se skine.

Sent from my SM-S928B using Tapatalk

BogdanPG
PUNOPRAVNI ČLAN
PUNOPRAVNI ČLAN
Poruke: 392
Pridružen: 3 years ago
Mesto: Podgorica

Re: B8.5 multimedija

Poruka od BogdanPG »

Bilo je to malo "davno" tako da ne znam nidje taj link iskreno...meni je je u slot trenutno 16gb microsd na koju je muzika preko adaptera i radi
I da kao sto kaze kolega mora prvo firmware da se odradi pa onda mape i mislim da ne mogu iste mape za moj i tvoj auto


Last bumped by Anonymous 23 hours ago.
Pošalji Odgovor