Rezervni delovi

Korisnikov avatar
gile78
Audi fan
Audi fan
Pridružio se: 2 months ago
Kontakt:

Re: Rezervni delovi

Post od gile78 » 1 month ago

Jeste to si u pravu svugde ima razlike u ceni to je svugde,jedino sto gore moze da se naleti pri zatvaranju firme i prodvnice roba na rasprodaji to je jednom bio slucaj sa OBI jednostavno iselio se iz jednog mesta onda je bilo ko na vasaru rasprodaja sto recimo tako nesto kod nas nema

glogi
Audi extreme
Audi extreme
Pridružio se: 6 years ago
Kontakt:

Post od glogi » 1 month ago

To o cemu ti pricas to su u pitanju zamenski delovi i nesto sto se moze naci u nespecijalizovanim maloprodajama ili tako reci univerzalni delovi.

Kod nas treba biti jako oprezan i kupovati samo na proverenim mestima i proverenu robu, bio sam svedok kako jedan nas uvoznik auto delova prepekuje kineske filtere i plocice u brendirane, pa cak i setove kvacila.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
gile78
Audi fan
Audi fan
Pridružio se: 2 months ago
Kontakt:

Post od gile78 » 1 month ago

Jeste mada neke marke kao sto je bosch,ngk....ima ih svugde nisam mislio na original delove audi itd.
Ja sam upravo iz OBI neplanirano uzeo mischelin lance za sneg koji u ovlascenim radnjama su oko 120eura ja sam ih uzeo za 13eura

Slika

Original delovi zna se gde se kupuju gore se u audi najvise koristi castrol ulje upravo to ulje ima na svakom koraku u raznim radnjama

Kod nas to rade mnogi prepakivanje robe i slicno nista novo nije to zbog toga treba imati pouzdanog prodavca sto je malo teze naci po radnjama

Turbine za mnoga auta stizu blanko pa idu na lasersko graviranje i postanu made in west-germany to sam video licno

glogi
Audi extreme
Audi extreme
Pridružio se: 6 years ago
Kontakt:

Post od glogi » 1 month ago

Lanci nisu delovi, to je oprema:-)
Michelin koristi svoj brend, a neko im stancuje lance.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovora
    Pogledano
    Poslednji post

Povratak na “Održavanje”