od Lukaz1998 » 16 hours ago
Pozdrav,
Zovem se Luka, iz Beograda sam, 28 godina imam i vozim Audi A4 Avant 2015. godiste, 2.0 136hp.
Hvala na prijemu!
Pozdrav,
Zovem se Luka, iz Beograda sam, 28 godina imam i vozim Audi A4 Avant 2015. godiste, 2.0 136hp.
Hvala na prijemu!